بازارهای هدف

معادن سنگ آهن و کنسانتره
یکی از چالش -های اساسی این معادن پر عیار سازی سنگ آهن اعم از مگنتیت و هماتیت به روش خشک یا تر بوده که این شرکت ضمن بومی سازی این فناوری امکان طراحی ، ساخت و نصب دستگاه های مورد نیاز را در سراسر کشور و با توجه به نیاز مشتریان محترم را دارا می باشد.

معادن غیر فلزی
این شرکت دارای تجربه و دانش فنی و مهندسی لازم جهت تولید دستگاه های مغناطیسی مورد نیاز جهت افزایش خلوص و حفاظت از سیستم‌های خردایش موجود در معادن غیر فلزی می باشد.

صنایع کاشی و سرامیک
هم اکنون کلیه تجهیزات مغناطیسی مورد نیاز این کارخانجات اعم از میله مغناطیسی، درام تر، تله مغناطیسی دستی و اتوماتیک و مگنت روی نواری در این مجموعه طراحی و تولید می گردد.

صنایع غذایی
با استفاده از انواع تله های مغناطیسی (آهنربای مخروطی) در صنایع غذایی مانند آرد، ماکارونی ،شکلات و بیسکویت ،از آسیب دیدن تجهیزاتی مانند والس، تایفون و اکسترودر در حین تولید جلوگیری می گردد.

صنعت خوراک دام
انواع مگنت و تجهیزات مغناطیسی مورد استفاده در این صنعت که همگی در سبد محصولات این شرکت قرار دارند از خسارت به بلیت، آسیاب، میکسر، دستگاه اوگر و فیدر میکسر جلوگیری کرده و ذرات ریز و درشت آهن را جذب می نماید.

صنایع آهن و فولاد
تجهیزات اصلی قابل ارائه توسط این مجموعه به کارخانجات فولاد، لیفت مگنت جهت جابجایی قطعاتی مانند بیلت،شمش ، اسلب و صفحه می باشند که دارای دو نوع دائم و الکتریکی می باشد‌. همچنین قرص مگنت الکتریکال جهت شارژ کوره در دمای بالا و جابجایی ضایعات در تناژ بالا طراحی شده است.

صنعت زغال سنگ
در این صنعت از جداکننده مغناطیسی دائم معلق برای محافظت سیستم خردایش و از درام تر برای بازیابی مواد واسطه سنگین استفاده می گردد.