صنایع معدنی

معادن سنگ آهن و کنسانتره

یکی از چالش های اساسی این معادن پر عیار سازی سنگ آهن اعم از مگنتیت و هماتیت به روش خشک یا تر بوده که این شرکت ضمن بومی سازی این فناوری امکان طراحی ، ساخت و نصب دستگاه های مورد نیاز را در سراسر کشور و با توجه به نیاز مشتریان محترم را دارا می باشد.

بازار صنعتی

صنعت خوراک دام

انواع مگنت و تجهیزات مغناطیسی مورد استفاده در این صنعت که همگی در سبد محصولات این شرکت قرار دارند از خسارت به بلیت، آسیاب، میکسر، دستگاه اوگر و فیدر میکسر جلوگیری کرده و ذرات ریز و درشت آهن را جذب می نماید.
صنایع معدنی

معادن غیر فلزی

این شرکت دارای تجربه و دانش فنی و مهندسی لازم جهت تولید دستگاه های مغناطیسی مورد نیاز جهت افزایش خلوص و حفاظت از سیستم‌های خردایش موجود در معادن غیر فلزی می باشد.
صنایع معدنی

صنایع کاشی و سرامیک

هم اکنون کلیه تجهیزات مغناطیسی مورد نیاز این کارخانجات اعم از میله مغناطیسی، درام تر، تله مغناطیسی دستی و اتوماتیک و مگنت روی نواری در این مجموعه طراحی و تولید می گردد.

صنایع معدنی و فولادی

صنایع آهن و فولاد

تجهیزات اصلی قابل ارائه توسط این مجموعه به کارخانجات فولاد، لیفت مگنت جهت جابجایی قطعاتی مانند بیلت،شمش ، اسلب و صفحه می باشند که دارای دو نوع دائم و الکتریکی می باشد‌. همچنین قرص مگنت الکتریکال جهت شارژ کوره در دمای بالا و جابجایی ضایعات در تناژ بالا طراحی شده است.
معادن غیرفلزی

صنعت زغال سنگ

در این صنعت از جداکننده مغناطیسی دائم معلق برای محافظت سیستم خردایش و از درام تر برای بازیابی مواد واسطه سنگین استفاده می گردد.
بازار هدف

صنایع غذایی

با استفاده از انواع تله های مغناطیسی (آهنربای مخروطی) در صنایع غذایی مانند آرد، ماکارونی و شکلات،از آسیب دیدن تجهیزاتی مانند والس، تایفون و اکسترودر در حین تولید جلوگیری می گردد.

بازار هدف

صنعت بازیافت

ما تجهیزات کلیدی مورد استفاده در پلنت های تفکیک زباله شهری و همچنین کارخانجات صنعتی بازیافت مبتنی بر جدایش مواد فلزی و غیر فلزی را تامین میکنیم.

بازار هدف

خالص سازی پودر معدنی

لورم ایپسوم لورم ایپسوم لورم ایپسوم لورم ایپسوم لورم ایپسوم لورم ایپسوم لورم ایپسوم لورم ایپسوم لورم ایپسوم لورم ایپسوم لورم ایپسوم لورم ایپسوم