درمورد ما بیشتر بدانید

درباره ما

گروه صنعتی و تولیدی کانی مغناطیس تیوا انیس متشکل از گروه‌های تخصصی و با انگیزه است که با استفاده از تجربیات علمی ، عملی و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات مغناطیسی فعالیت می نماید.
با تلاش همکاران ما تجهیزات و ماشین آلات طراحی و تولید شده توسط این مجموعه در بسیاری از صنایع مادر یا بزرگ کشور اعم از معادن، کارخانجات فرآوری مواد معدنی ،فولاد ،مواد غذایی ،کاشی وسرامیک، پودر معدنی، گچ، سیمان و سایر صنایع مشابه ضمن توانایی رقابت با نمونه‌های خارجی بسیاری از نیازهای مهم واستراتژیک کشور را رفع نموده است.

درباره ما

ماموریت 

دپارتمان مشاوره این شرکت با در اختیار داشتن همکارانی با درجات علمی و تجربی بسیار رفیع مفتخر است با ارائه مشاوره دقیق و علمی و مشتریان محترم ایشان را در رفع مشکلات و یا انتخاب صحیح محصولات مورد نیاز متناسب با صنایع مختلف یاری رساند.
این خدمات از نخستین تماس با شرکت شروع و تا حصول نتایج نهایی مورد نظر مشتری ادامه مییابد.

  • افتر سرویسخدمات پس از فروش
  • مشاوره فنیاصلاح خط کنسانتره
  • قطعاتلوازم یدکی تجهیزات
  • تعمیراتتجهیزات خطوط صنعتی

برای دریافت اطلاعات بیشتر، کاتالوگ ما را دانلود کنید!

کانی مغناطیس

سخن مدیرعامل کانی مغناطیس

خداوند بزرگ را شاکرم که توفیق خدمتگزاری در یکی از از مهمترین بخش های صنعت میهن عزیزمان را برای اینجانب و همکارانم در شرکت کانی مغناطیس فراهم نمود تا پس از سالها کسب علم در محیط های آکادمیک همچنین تجارب گران‌سنگ در معادن و کارخانجات کشور آشنایی با چالش‌ها و کمبودهای فنی و تجهیزاتی این صنعت با گام های استوار در مسیر رفع نیاز های همکاران ارجمند در بخش تجهیزات مغناطیسی حرکت کنیم.

این شرکت با سرلوحه قرار دادن صداقت و انصاف و در نظر گرفتن منافع مشتری در کلیه پروژه ها از مرحله مشاوره تا تحویل و خدمات پس از فروش به خود می‌بالد که موفق شده اعتماد بخش مهمی از فعالان صنایع مختلف نیازمند به تجهیزات مغناطیسی را به دست آورد.

بر این باورم رسیدن کشور به قله های پیشرفت و توسعه صرفاً با همکاری و همدلی کلیه عوامل و مجموعه های تاثیر گذار امکان پذیر می گردد و این شرکت در این مسیر دست کلیه همکاران و صاحبان مشاغل مرتبط از قبیل معادن، کارخانجات فرآوری مواد معدنی، فولاد، موادغذایی، کاشی و سرامیک، گچ ،سیمان و غیره را به گرمی می فشارد و آمادگی خود را برای رفع تمام نیازهای کشور به طراحی و ساخت کلیه تجهیزات مغناطیسی پرعیارسازی سنگ آهن و خالص سازی مواد معدنی اعلام می دارد.

"مهندس بارانی"

آنها چه می گویند؟

آمار و ارقام

ما در طی سال‌های فعالیت خود ضمن مشارکت در پروژه ‌های کوچک و بزرگ صنعتی و معدنی با توسعه سازمانی خود موجب رشد در صنایع تولیدی و خدماتی حوزه فعالیت خود نیز شده‌ایم.
10+سال سابقه
110+مشتریان راضی
25+پرسنل کاری
80+پروژه موفق