به سایت کانی مغناطیس
خوش آمدید

خداوند بزرگ را شاکرم که توفیق خدمتگزاری در یکی از از مهمترین بخش های صنعت میهن عزیزمان را برای اینجانب و همکارانم در شرکت کانی مغناطیس فراهم نمود تا پس از سالها کسب علم در محیط های آکادمیک همچنین تجارب گران‌سنگ در معادن و کارخانجات کشور آشنایی با چالش‌ها و کمبودهای فنی و تجهیزاتی این صنعت با گام های استوار در مسیر رفع نیاز های همکاران ارجمند در بخش تجهیزات مغناطیسی حرکت کنیم.
این شرکت با سرلوحه قرار دادن صداقت و انصاف و در نظر گرفتن منافع مشتری در کلیه پروژه ها از مرحله مشاوره تا تحویل و خدمات پس از فروش به خود می‌بالد که موفق شده اعتماد بخش مهمی از فعالان صنایع مختلف نیازمند به تجهیزات مغناطیسی را به دست آورد.
بر این باورم رسیدن کشور به قله های پیشرفت و توسعه صرفاً با همکاری و همدلی کلیه عوامل و مجموعه های تاثیر گذار امکان پذیر می گردد و این شرکت در این مسیر دست کلیه همکاران و صاحبان مشاغل مرتبط از قبیل معادن، کارخانجات فرآوری مواد معدنی، فولاد، موادغذایی، کاشی و سرامیک، گچ ،سیمان و غیره را به گرمی می فشارد و آمادگی خود را برای رفع تمام نیازهای کشور به طراحی و ساخت کلیه تجهیزات مغناطیسی پرعیارسازی سنگ آهن و خالص سازی مواد معدنی اعلام می دارد.
مهندس بارانی

قیمت مناسب

خدمات با تکنولوژی

دانش فنی و صداقت

_

مختصری از شرکت

به سایت
کانی مغناطیس خوش آمدید

گروه صنعتی و تولیدی کانی مغناطیس تیوا انیس متشکل از گروه‌های تخصصی و با انگیزه است که با استفاده از تجربیات علمی ، عملی و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات مغناطیسی فعالیت می نماید.
با تلاش همکاران ما تجهیزات و ماشین آلات طراحی و تولید شده توسط این مجموعه در بسیاری از صنایع مادر یا بزرگ کشور اعم از معادن، کارخانجات فرآوری مواد معدنی ،فولاد ،مواد غذایی ،کاشی وسرامیک ،پودر معدنی، گچ ، سیمان و سایر صنایع مشابه ضمن توانایی رقابت با نمونه‌های خارجی بسیاری از نیازهای مهم واستراتژیک کشور را رفع نموده است.

  • دانش فنی
  • صداقت در کار
  • تکنولوژی روز
  • قیمت مناسب
  • کیفیت برتر
  • ایده های نوین
_

پرطرفدارترین ها

_

محصولات برجسته

درام سپراتور تر

پرعیارسازی سنگ آهن به روش تر و تولید کنسانتره

آهنربای مخروطی

برای جداسازی قطعات آهن و نصب در لوله

درام سپراتور خشک

برای پرعیارسازی سنگ آهن به روش خشک

میله و پنجره مغناطیسی

جداسازی و خالص سازی مواد از براده آهن

مگنت سپراتور اورباند

برای جداسازی قطعات درشت آهن

لیفت مگنت

جابه جایی قطعات سنگین
_

معرفی کانی مغناطیس

_

فیلم مستند از فعالیت شرکت

80پروژه ها
25نفر پرسنل
110مشتریان راضی
10سال سابقه